O mnie

Cześć! Miło mi gościć Cię na mojej stronie. Na imię mi Olga i jestem potrójną, numerologiczną 11-stką, co prawdopodobnie zdarza się bardzo rzadko (11 według daty urodzenia, 11 według imienia i nazwiska, a na dodatek urodziłam się o godzinie 11). 11 to liczba mistrzowska, która jest przypisywana ludziom o silnie rozwiniętej intuicji, obdarzonych duchowym zrozumieniem i zwróconym ku jasnej stronie życia. Czuję, że w moim przypadku, dokładnie tak jest.  

Na mojej stronie oraz w mediach społecznościowych, dzielę się wiedzą z zakresu rozwoju świadomości, medytacji, fizyki kwantowej i manifestacji, którą zdobywałam przez wiele lat, zgłębiając różnego rodzaju opracowania, a także w sposób empiryczny, na podstawie własnych doświadczeń.

Jestem starą duszą o zwiększonej wrażliwości i empatii – łatwo wczuwam się w emocje drugiej osoby. Równie łatwo wchodzę w stan medytacji i tak naprawdę nigdy nie uczyłam się jak medytować, przyszło mi to samo z dużą łatwością. Moje doświadczenie i zamiłowanie do medytacji sprawiło, że od 2021 roku tworzę i nagrywam autorskie medytacje prowadzone, które można znaleźć m.in. na YouTube lub Spotify.

Mam w sobie mnóstwo miłości. Kocham wszystkich, a szczególnie Ciebie, bo jesteś tu i to czytasz. Dziękuję Ci. Mam w sobie niesłychane pokłady wdzięczności, za wszystko co mnie spotyka. Jestem silnie przywiązana do natury oraz zwierząt. Ze zwierzętami rozumiem się doskonale, myślę, że jest między nami jakaś telepatia.

Opanowałam technikę manifestacji w swoim życiu. Już w dzieciństwie, w czasach szkolnych manifestowałam, lecz na pełnej nieświadomce 😉 Po latach zrozumiałam, że nie były to zwykłe zbiegi okoliczności, lecz akt kreacji – transformacja myśli w fizyczną, namacalną rzeczywistość. Teraz wiem jak działa pole kwantowe, a świat daje mi to czego chcę niemal każdego dnia. Pragnę także nauczyć tego Ciebie, abyś mógł lub mogła odkryć swój prawdziwy potencjał i abyś spełniał swoje marzenia bez wysiłku.

Przez wiele lat zgłębiałam wiedzę na temat odżywiana. Przeszłam przez chyba wszystkie możliwe style odżywiania, aby w końcu trafić na „ideał”. Od standardowego, wysoko przetworzonego menu, przez wegetarianizm klasyczny, wysokobiałkową dietę sportowca, a nawet skrajną keto pełną mięsa i tłuszczu, dietę bezglutenową, przetworzoną „sklepową” dietę wegańską, aż po weganizm niskoprzetworzony w większości surowy, wielokrotnie ocierający się o frutarianizm. Przeszłam naprawdę długą drogę, aż trafiłam na jedyną właściwą dla mojego ciała dietę – 100% roślinną, niskoprzetworzoną, w większości surową, uzupełnianą ziołami. To właśnie ten sposób odżywiania zmienił moje spojrzenie na świat, sprawił, że stałam się bardziej świadoma i skierował mnie na ścieżkę rozwoju duchowego i życia w miłości, wdzięczności i szacunku.

Czuję, że żyjemy w czasach silnych przemian w sferze duchowości. Jeszcze nigdy na świecie nie było tylu przebudzonych ludzi, a ich liczba rośnie z dnia na dzień. Obserwuję każdego dnia, jak osoby którymi się otaczam podnoszą poziom swojej świadomości na temat otaczającego nas świata i rozumieją coraz więcej. Obserwuję niesamowitą falę, a nawet tsunami pięknych istot działających prężnie w Internecie, propagujących poszerzanie świadomości.

Jestem propagatorką medytacji, jako narzędzia kwantowego, służącego do osiągania wyżyn życia na tej planecie. Jestem propagatorką odżywiana żywym, roślinnym pokarmem, jako klucz do wzrostu świadomości. Jestem propagatorką diety wysokowibracyjnej (diety mentalnej skierowanej na życie w wysokich wibracjach). Tworzę medytacje prowadzone. Patrzę na każdą sferę rozwoju i życia ludzkiego z punktu metafizyki.

Zostańmy w kontakcie!

Jeśli masz do mnie pytania, chcesz skontaktować się w jakiejś sprawie, chętnie pomogę! Napisz do mnie na adres e-mail podany poniżej lub skorzystaj z formularza kontaktowego. 

Napisz do mnie

kontakt@olgamichalik.pl

8 + 9 =